638.
DOLNÝ KUBÍN - BREZOVEC

PONÚKAME na PREDAJ slnečný  a príjemný,   3 – izbový panelový byt s balkónom o výmere 73 m2 na BREZOVCI  v Dolnom Kubíne, byt je  čiastočne ZREKONŠTRUOVANÝ, Má plastové okná a ostatné súčasti bytu sú v pôvodnom stave. Ku bytu patrí pivnica.

Ak máte chuť na rekonštrukciu, prerobiť si byt podľa svojich predstáv, tak práve tento byt ponúkame na predaj. Byt má väčšiu vstupnú chodbu . Z chodby sa vchádza do kuchyne a do každej izby zvlášť, jedna  z izieb má  balkón.  

V priestrannej  kuchyni je zachovalá  kuchynská linka a elektrický sporák, špajzová skrinka, dostatok miesta na sedenie, jedálenský stôl.  Byt je orientovaný na juh  až juhozápad a východ. Jadro je pôvodné, v byte je samostatné WC a samostatná kúpeľňa. Bytový dom je zateplený, uzamykateľný zámok , zrekonštruované vnútorné priestory v bytovke, výborní susedia.

Byt je právne čistý, bez tiarch, vlastník ponúka dohodu pri vysťahovaní. Príjemné bývanie aj pre starších manželov, rodinku s deťmi a pod.

 

 

Byt má veľmi výhodnú polohu, v jeho úplnej blízkosti základná škola,  materská škôlka, obchodné stredisko, nemocnica, kostol, obchody, možnosť parkovania.

 

Byt maklér určite ODPORÚČA pre jeho výhodnú polohu, umiestnenie na území BREZOVCA, tiež pre tiché a kľudné bývanie s výbornou polohou, ktorá zabezpečí komfortné bývanie.

PRI RÝCHLOM JEDNANÍ DOHODA O CENE!!!

 

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
dohodou
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>