548.
Dolný Kubín - Leštiny

a jedinečná PONUKA!!!: Ponúkame NA PREDAJ : ZEMIANSKU KÚRIU v malebnej obci Leštiny , okres Dolný Kubín, umiestnenú v krásnom prostredí, ktoré je doplnené vysadenými rastlinami a stromami. Celý priestor v okolí kúrie je oddelený od okolitých domov a prístupovej cesty , poskytuje vzácne súkromie .

Celá usadlosť obsahuje okrem samotnej kúrie , ktorej zastavaná plocha je 292 m2, aj sýpku so skladom vína, humno, altánok. Zastavaná plocha humna je 236 m2, zastavaná plocha sýpky je 73 m2. Priestor medzi týmito stavbami dopĺňa  mierne svahovitý pozemok o celkovej výmere 3.034 m2.   Majiteľ sa o pozemky a stavby vzorne stará, sú udržiavané, vo výbornom stave.

Všetky stavby s pozemkami patria jednému majiteľovi a sú vysporiadané. Nový vlastník  nebude musieť rekonštruovať, ak sa mu bude páčiť štýl pôvodného majiteľa, tak sa do kúrie môže nasťahovať bez dodatočných stavebných

úprav. Taktiež môže podľa dohody s majiteľom ihneď po kúpe užívať aj okolité pozemky , ktoré budú súčasťou predaja pri kúrii a nerušene oddychovať v nádhernej oravskej prírode s čistým vzduchom.

V samotnej kúrii sa na prízemí nachádzajú 4 izby, kuchyňa, chodba, kúpeľňa a WC. Na poschodí sú 2 kúpeľne, šatník, práčovňa, Je tam možnosť urobiť ďalšiu kuchyňu v prípade potreby. Na poschodí sa nachádza aj samostatný 2izbový byt. Kúria je postavená z kameňa, z vnútornej časti je zateplená heblom, strecha je sedlová , pokrytá plechom. V celej kúrii je podlahové kúrenie, je možnosť kúriť elektrinou alebo alternatívne na ekohrášok. Teplá voda je zabezpečená elektrickým bojlerom. Stavba je napojená na elektrinu a vodu z verejného vodovodu. Na pozemku sa nachádza žumpa.

Prostredie kúrie a okolia poskytuje dostatočné súkromie, nový majiteľ môže v altánku oddychovať, grilovať, športovať na veľkom pozemku, alebo len tak leňošiť na pohovke.

Vzdialenosť do okresného mesta Dolný Kubín je iba 7 kilometrov.!!! Trošku z histórie: Obec Leštiny sa nachádza na dolnej Orave, s počtom 264 obyvateľov, leží v údolí oddeľujúcom Chočské vrchy a Oravskú vrchovinu. Pomenovanie obce pochádza od slova „Lieštiny“- čo znamená lieskami porastené okolie. Obec má bohatú históriu , ktorá siaha až do doby bronzovej. V obci sa nachádza  Národná kultúrna pamiatka – artikulárny drevený kostolík. Obecný úrad v obci zabezpečuje základné vybavenie pre obyvateľov v obci.

V blízkosti je možné navštíviť kúpele Lúčky, Kubínsku hoľu, Aquapark Bešeňová, veľa možností na športovanie v zimnom a letnom období.

 

Ide skutočne o VEĹMI ZAUJÍMAVÚ PONUKU na VÝBORNOM MIESTE a s VYNIKAJÚCOU CENOU. Maklér určite odporúča osobnú obhliadku.

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
dohodou
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>