639.
Oravský Podzámok - Dolná Lehota

MODERNÁ NOVOSTAVBA, ktorú sa oplatí vidieť. Chcete bývať vo svojom vysnívanom dome, kde urobíte iba  vnútorné stavebné úpravy a dokončíte podlahy , dodáte sanitu, kuchyňu  a nábytok, svietidlá,  podľa svojich predstáv? Takýto moderný dom máme práve v ponuke, takže neváhajte, kontaktujte nás čím skôr. Realitná kancelária VAŠA REALITKA s.r.o. ponúka na PREDAJ  NOVOSTAVBU RODINNÉHO DOMU  byt v obci Dolná Lehota , ktorá je 12 km vzdialená od Dolného Kubína, v blízkosti Oravského Podzámku s navštevovaným Oravským hradom..

 

Moderný a štýlový RODINNÝ DOM je postavený na rovinatom pozemku o výmere 515 m2. v štádiu holodom.

Vonkajšia fasáda domu DOMU a TERASA za domom  je zjemnená drevom tmavej farby.

Krásne ladí s domom a dáva celej stavbe štýl a neopakovateľnosť.!!

Dom je napojený na verejný obecný vodovod , elektrinu a plyn. Odpad je uskutočnený žumpou. Slnečný stavebný pozemok zatiaľ nie je oplotený. Za domom je oddychová a kľudová zóna a prekvapí nového majiteľa pekným výhľadom, kde  je možnosť umiestniť detské ihrisko, kvetinové záhony, skalku, garáž a podobne.

 

Na prízemí za vstupnými dverami je zádverie, z ktorého so ide vpravo do šatníka a technickej miestnosti  s oknom. Vľavo je priestor pod schodami na rôzne využitie, a tiež úložný priestor. Za zádverím sa otvorí nádherný pohľad na zadnú časť domu , kde je obývačka s veľkými francúzskymi oknami spojená s kuchyňou, bohatý priestor na sedenie priamo s východom na terasu. V obývačke je komín, kde je možnosť umiestniť krb. Z obývačky je vchod do WC a špajze, kde sú menšie okná.

Celý tento krásny a vzdušný priestor je centrom domu a dá sa veľmi dobre zariadiť nábytkom. Bonusom je zaujímavý výhľad do zadnej časti domu.

 Po schodoch, ktoré sú presvetlené denným svetlom  sa presúvame na 1. NP , kde je malá galéria na schodisku a 3 izby , kde pri jednej z izieb je šatník a na poschodí sa nachádza samostatná kúpeľňa s WC.

kúrenie v dome je plynové – plynový kotol. Vnútorné priestory domu je potrebné dokončiť už novým majiteľom.

Z tohto nového domu máme výborný dojem, dom je praktický, moderný, drevené stropy na poschodí umocňujú pocit domova.

Maklér odporúča túto stavbu, prostredie je tichšie, bočná ulica v dedine Dolná Lehota, milí susedia. Výborná dostupnosť do okresného mesta Dolný Kubín, občianska vybavenosť v obci.

Ten kto hľadá tichšie prostredie pre svoju rodinu sa poteší touto ponukou. !!!

Neváhajte nás osloviť, pracujeme aj cez víkendy.

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
214.999,-EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
JUDr. Jurkovcová Janka
+421 907 457 878
jurkovcova@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>