617.
PARTIZÁNSKA ĽUPČA

 

Ponúkame NA PREDAJ historický dom z roku 1880 v priamom centre Partizánskej Ľupči.

 

Budova slúžila ako evanjelická škola neskôr prerobená na rodinný dvojdom, každý so samostatným vchodom a samostatnými vstupmi do pivnice a na povalu. Nehnuteľnosť bola zrekonštruovaná v roku 2019 a rekonštrukcia prebieha súčasne ku dnešnému dňu.

Dom je postavený z kamenných blokov a pálenej tehly, obvodové múry boli obkopané, od drenážované a odizolované. V rámci rekonštrukcie boli osadené nové dvojkomorové plastové okná, vchodové hliníkové dvere, nové rozvody vody a kanalizácie, strecha ostala pôvodná - eternit.

 

Dom je podpivničený klenbovými pivnicami s prevažne betónovou podlahou.

 

Celá nehnuteľnosť pozostáva z dvoch rodinných domov so samostatnými súpisnými číslami jeden o výmere 178m2 a druhý o výmere 211m2. Celé podkrovie má výmeru: 389m2

 

Predná časť je prerobená na bývanie.

Kúrenie v dome je zabezpečené podlahovým kúrením tj. úspornými elektrickými rohožami s priestorovými termostatmi v každej miestnosti, a dá sa samostatne oddelene regulovať. Na kúrenie je možné využívať aj klimatizačnú jednotku s výkonom 11 kW s tromi multisplitmi, kde každý je možné samostatne ovládať a regulovať teplotu.

Podlaha domu je tvorená keramickou dlažbou, 3x drevené podlahy v miestnostiach. 

Dispozičné riešenie:

PRÍZEMIE: predsieň, do ktorej sa dostaneme cez hlavný vchod, ústi do dlhej chodby, z ktorej je prístup do dvoch samostatne oddelených izieb a na mieru robenej kuchyne s liatinovou pecou. Z  kuchyne je prístup do jednej izby a krásnej veľkej kúpeľne s WC.

Pozemok je samostatný o výmere 1370m2.Na pozemku sa nachádzajú zadné stavy a to 3x humno bez súpisného čísla.

Prípojky: elektrina, voda, kanalizácia

Táto nehnuteľnosť je ideálna pre ľudí, ktorý chcú oddychovať, alebo žiť v centre historickej obce so štandardom rodinného domu a krásnou záhradou. Je využiteľná na rôzne podnikateľské zámery ( v prednej časti rodinného domu bývanie a v zadnej ubytovanie/ kancelárie/ služby; moznosť prerobenia podkrovia - 400m2, na samostatné loftové bývanie kôli výške strechy, prípadne využitie ako reštaurácia, penzión. Do pivníc ( cca 200m2 ) vedie aj samostatný vchod z ulice, preto je možné aj pivnice samostatne využiť. Pri serióznom záujme cena dohodou.

 

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
155.000,-EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
Veselovský Martin
+421 911 611 084
veselovskymartin@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>