626.
PATOČINY - POĽANY

Ponúkame NA PREDAJ slnečnú drevenicu vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti Patočiny – Poľany pri Korytnici. Drevenica sa nachádza pod Veľkou Chochuľou v Národom parku Nízke Tatry v IV. stupni ochrany so stavebnou uzáverou v chatárskej oblasti 10-tich chát, čo zaručuje súkromie, kľudné a nerušené bývanie a prechádzky v lese, či zber čučoriedok alebo húb.Akákoľvek ďalšia výstavba v predmetnej lokalite je vylúčená v dôsledku ochrany okolitej prírody. Od hlavnej cesty Ružomberok – Banská Bystrica je vzdialená 4 km po udržiavanej lesnej ceste.
Nehnuteľnosť ma udelené súpisné číslo, stojí na konci rovinatého pozemku, z toho pozemok pod drevenicou a okolo drevenice je zapísaný na liste vlastníctva.
Drevenica je postavená z dreva a kameňa, strecha je z pozinkovaného plechu.
Kúrenie v dome je zabezpečené krbom na pevné palivo a k dispozícii je aj plynový šporák ako aj pec na pevné palivo. V rámci rekonštrukcie ktorá prebehla v roku 2012 bola vymenená pôvodná podlaha za dlažbu, kompletne vymenená kuchynská linka, nový krb, vybudovanie novej kúpeľne s WC ako aj kompletne zrekonštruovaná vonkajšia terasa.
Dispozičné riešenie:
PRÍZEMIE: predsieň, do ktorej sa dostaneme cez hlavný vchod je priestranná a slúži aj ako vstup do kúpeľne s WC a sprchovým kútom . Po pravej strane od vchodových dverí je orientované schodisko a otvorená celá predná časť - obývačka s krbom a s kuchyňou.
1 PODLAŽIE: na 1 podlaží sa nachádza 1 obytná miestnosť s dreveným balkónom orientovaným na juh.
Pred a za drevenicou je vkusne upravená záhrada, taktiež celé okolie domu je upravené a zatrávnené a je obklopená smrekmi. Schody okolo vstupnej chaty sú urobené z veľkého riečného kameňa.
Orientácia je na východ a západ to znamená že nehnuteľnosť je slnečná, priamo na pozemku za chatkou asi 10m od nej tečie potok v ktorom žijú pstruhy.
Oblasť Patočiny - Poľany patrí medzi najexkluzívnejšie oblasti na Slovensku, nielen preto, že človek ma súkromie a krásnu prírodu ale je aj na skok do lyžiarskeho strediska Donovaly, či thermalparku Gothal. V dosahu pár desiatok minút autom nájdete nielen super lyžovačku, ale aj wellnes a kúpanie v termálnej vode, lanový park a iné atrakcie. Táto nehnuteľnosť je ideálna pre ľudí, ktorý chcú oddychovať, alebo žiť v lone krásnej prírody.

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
110.000,-EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
Veselovský Martin
+421 911 611 084
veselovskymartin@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>