637.
RUŽOMBEROK - BIELY POTOK

Ponúkame NA PREDAJ trojpodlažný zateplený dom, vrátane druhej stavby nehnuteľnosti domu, ktorá momentálne slúži ako dvoj garáž s obytným podkrovím a pivnicami.
Celá nehnuteľnosť pozostáva z dvoch samostatne stojacích domov, podlahové plochy jeden o výmere 150m2 a druhý o výmere 360 m2.

Nehnuteľnosti sa nachádzajú na 946m2 veľkom pozemku v meste Ružomberok - Biely Potok. Dom je na jednom z najvyšších bodov obce, s prekrásnym výhľadom na údolie nad obcou.
K nehnuteľnosti vedie asfaltová cesta. Pozemok je oplotený, vzadu za domom je vkusne upravená záhrada s altánkom a stromami zaručujúcimi kľudný oddych v prírode.
Dom je dispozične riešený ako trojpodlažná budova s osobitným vchodom do obytného podkrovia ktoré nie je dokončené. Dvoj podlažný dom má 2x WC, 1x kúpeľňa, 4x izba, 1x veľká kuchyňa, 2x technická miestnosť, dielňa.
Nehnuteľnosť bola zrekonštruovaná v roku 2018 a rekonštrukcia prebieha súčasne ku dnešnému dňu.
Dom je postavený z kamenných blokov a kvádri s tehlou, obvodové múry boli obkopané, od drenážované a odizolované. V rámci rekonštrukcie boli osadené nové dvojkomorové plastové okná, vchodové hliníkové dvere, strecha bonský šindeľ a nový krov.

Prízemie je vykurované peletkami o regulovateľnom výkone, ktoré vyhrievajú radiátormi všetky izby vrátane kúpeľne, WC a kuchyne . Taktiež v nehnuteľností sa nachádza funkčný krb na drevo s prieduchmi do izieb. Komíny 2x sú vyvložkované.
Nová stavba vedľa domu je dokončená ako dvoj garáž a sklad paliva, so samostatným vchodom do 2. izbového apartmánu v ktorom ku dnešnému dňu boli ukončené všetky hrubé práce, vrátane potiahnutia nových elektrických rozvodov, vody a kanalizácie.
Dom má
-vlastnú vodomernú šachtu pre odber pitnej vody z obecných zdrojov,
- novovybudovanú prípojku na odber elektriny v rozvodnej skrini pri ceste.
Vnútorná kanalizácia je napojená mestskú kanalizáciu.
Táto nehnuteľnosť je ideálna pre ľudí, ktorý chcú oddychovať, alebo žiť do 8 minút autom do centra mesta, so štandardom rodinného domu a krásnou záhradou.

poslať ponuku priateľovi vytlačiť ponuku kontaktovať RK /
navrhnúť cenu
Predaj
250.000,-EUR
KONTAKTUJTE
MAKLÉRA
maklér
Veselovský Martin
+421 911 611 084
veselovskymartin@vasarealitka.com
DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>