SPROSTREDKOVANIE KÚPY A PREDAJA NEHNUTEĽNOSTÍ

(chaty, rodinné domy, podnikateľské budovy, pozemky)

 

SPROSTREDKOVANIE PRENÁJMU NEHNUTEĽNOSTÍ

 

SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTÍ

 

  Sprostredkovania kúpy a predaja nehnuteľností 

  Chcete prenajať alebo predať svoju nehnuteľnosť?

 

Nasledujúci postup je Vaším riešením:

 

1. Osobne alebo telefonicky sa s nami skontaktujte v pracovnýchj hodinách a dohodnite si s nami stretnutie v našej pobočke v Ružomberku, alebo Dolnom Kubíne.

 

2. Na stretnutie prineste všetky potrebné dokumenty.

 

3. V prípade, že sa rozhodnete s nami spolupracovať podpíšete s konateľom spoločnosti zmluvu o sprostredkovaní (výhradnú/nevýhradnú) v ktorej sa dohodnete na podmienkach spolupráce, počas platnosti ktorej realitná kancelária robí všetko potrebné pre úspešnú realizáciu Vášho zámeru.

 

4. V prípade nájdenia záujemcu Vás príslušný maklér kontaktuje, za účelom predbežnej dohody na postupe ukončenia prípadu, kedy zároveń Vám oznámi, že od záujemcu realitná kancelária prevzala zálohu za účelom zabezpečenia vážnosti jeho záujmu.

 

5. V dohodnutom termíne sa v kancelárii uzatvárajú kúpne zmluvy na základe ktorých dochádza k prevodu vlastníctva nehnuteľnosti, po zapísaní ktorého realitná kancelária uvoľnuje predávajúcemu kúpnu cenu.

 

6. Realiná kancelária zabezpečuje (v závislosti od znenia a charakteru konkrétnej dohody o sprostredkovaní) zvyčajne nasledujúce aktivity 1. prevzatie nehnuteľnosti do ponuky (nafotenie, kontrola stavu v katastri, konzultácia ceny a spôsobu predaja) 2. obhliadky nehnuteľnosti, reklamovanie nehnuteľnosti na vývesných tabuliach a v inzercii na internete a v tlači 3. uzavretie zmluvy o zložení zálohy a budúcej kúpe nehnuteľností 4. realizácia samotného právneho úkonu prevodu a zabezpečenie s tým súvisiacich úkonov voči tretím osobám (banky, kataster, notár) podľa špecifík jednotlivého prípadu 5. zabezpečenie definitívneho ukončenia obchodu po prevode vlastníctva (uvoľnenie kúpnej ceny z depozitu, pomoc s odhlasovaním a prihlasovaním plnení spojených s nehnuteľnosťou, odovzdaním nehnuteľnosti).

DETAILNÉ VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ
lokalita
druh
TOP PONUKA
Vitajte u nás!   Naša adresa: VAŠA REALITKA s.r.o., Podhora 47, 034 01 Ružomberok, tel/fax: +421 911 611 084, 0948 687 227
?>